SMD4532-230M
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMD4532-230M
JLCPCB Part #
C20622194
Description
-40℃~+90℃ 1pF 2.7mm 230V 2kA 3.2mm 4.5mm 650V ±20% 1812 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS