SMB10J30A
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMB10J30A
JLCPCB Part #
C22378368
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1kW@10/1000us 1uA 20.66A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS