PESD0402V12
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
PESD0402V12
JLCPCB Part #
C19626255
Package
0402
Description
0.05pF 1 10nA 12V 35V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS