P4500Q22CLRP
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
P4500Q22CLRP
JLCPCB Part #
C5374042
Package
DFN3333-2L
Description
-40℃~+125℃ 100A 2.2A 400V 45pF 50mA 530V 5V 5uA DFN3333-2L Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS