MVR1206-330G
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
MVR1206-330G
JLCPCB Part #
C22355852
Package
1206
Description
100A 1J 20V 26V 33V 54V 750pF@1MHz 1206 Varistors ROHS