BZT52C13S
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
BZT52C13S
JLCPCB Part #
C7544580
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@10.5V 12.4V~14.1V 13V 170Ω 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS