DBT50-9.5-9P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-9.5-9P-BK-P
JLCPCB Part #
C430695
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~22 1x9P 3-Side 300V 9 9.5mm 9P Black Side Mount Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS