DBT50-8.25-10P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-8.25-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C5137179
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 20A 3-Side 300V 8.25mm Black Side Mount 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS