DBT50-7.62-7P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-7.62-7P-BK-P
JLCPCB Part #
C5137180
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 3-Side 300V 7 7.62mm 7P Black Side Mount P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS