DBT50-7.62-6P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-7.62-6P-BK-P
JLCPCB Part #
C918119
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x6P 20A 3-Side 300V 6 6P 7.62mm Black Side Mount Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS