DBT50-7.62-10P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-7.62-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C5137183
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 15A 1x10P 3-Side 300V 7.62mm Black Side Mount P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS