DBT50-11.11-2P-BK-P
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DBT50-11.11-2P-BK-P
JLCPCB Part #
C41419989
Package
Plugin,P=11.11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 11.11mm 1x2P 2 2P 3-Side 300V 30A Black M4 Side Mount Straight Plugin,P=11.11mm Barrier Terminal Blocks ROHS