DBT40S-9.5-9P-BK-P
MFR.Part #
DBT40S-9.5-9P-BK-P
JLCPCB Part #
C7437297
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 20A 300V 9 9.5mm 9P Black M4 Side Mount Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS