DBT30S-10.0-9P-BK-P
MFR.Part #
DBT30S-10.0-9P-BK-P
JLCPCB Part #
C5184942
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 1x9P 2-Side 20A 300V 9 9P Black Side Mount 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS