DBT30R-10.0-10P-BK-P
MFR.Part #
DBT30R-10.0-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C918109
Package
Push-Pull,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10mm 12~22 1x10P 2-Side 20A 300V Black Right Angle 弯插,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS