DBT30C-7.62-10P-BK-P
MFR.Part #
DBT30C-7.62-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C430665
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10P 14~22 17.5A 1x10P 2-Side 450V 7.62mm Black Mid Terminal Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS