DB910-9.52-4P-GN-S
MFR.Part #
DB910-9.52-4P-GN-S
JLCPCB Part #
C2682298
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~4 1 10~26 1x4P 300V 30A 4 4P 9.52mm Green M3 Through Hole 插件,P=9.52mm Screw Terminal Blocks ROHS