DB910-6.35-3P-GN-S
MFR.Part #
DB910-6.35-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C395873
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~4 1 10~26 1x3P 3 300V 30A 3P 6.35mm Green M3 Through Hole 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS