DB910R-7.62-2P-GN-S
MFR.Part #
DB910R-7.62-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C911183
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5~4 10~26 1x2P 2 2P 300V 30A 7.62mm Green Right Angle 弯插,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS