DB3ERC-7.62-5P-GN
MFR.Part #
DB3ERC-7.62-5P-GN
JLCPCB Part #
C7422731
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1kV 1x5P 32A 5 5P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS