DB3ERC-7.62-3P-GN
MFR.Part #
DB3ERC-7.62-3P-GN
JLCPCB Part #
C7422679
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1kV 1x3P 3 32A 3P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS