DB3ERC-7.62-10P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB3ERC-7.62-10P-GN
JLCPCB Part #
C7422736
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1kV 1x10P 32A 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS