DB2EV-7.62-7P-GN
MFR.Part #
DB2EV-7.62-7P-GN
JLCPCB Part #
C430651
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 630V 7 7.62mm 7P Board Side/Socket - Open Green Straight Pin 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS