DB2EVC-3.81-20P-GN
MFR.Part #
DB2EVC-3.81-20P-GN
JLCPCB Part #
C430379
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x20P 20 20P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS