DB2ER-7.62-3P-GN
MFR.Part #
DB2ER-7.62-3P-GN
JLCPCB Part #
C395895
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 3P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS