DB2ERM-7.62-6P-GN
MFR.Part #
DB2ERM-7.62-6P-GN
JLCPCB Part #
C430649
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 6 630V 6P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS