DB2ERM-5.08-18P-GN
MFR.Part #
DB2ERM-5.08-18P-GN
JLCPCB Part #
C430542
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 18 18P 1x18P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS