DB2ERM-3.81-5P-GN
MFR.Part #
DB2ERM-3.81-5P-GN
JLCPCB Part #
C395702
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS