DB2ERM-3.5-18P-GN
MFR.Part #
DB2ERM-3.5-18P-GN
JLCPCB Part #
C3034540
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 18 18P 1x18P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS