DB2ERH-3.81-2*14P-GN
MFR.Part #
DB2ERH-3.81-2*14P-GN
JLCPCB Part #
C5182979
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 14 2 28P 2x14P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS