DB2ERHM-3.81-2*2P-GN
MFR.Part #
DB2ERHM-3.81-2*2P-GN
JLCPCB Part #
C3020831
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2 2x2P 3.81mm 300V 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS