DB2ERC-7.62-7P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-7.62-7P-GN
JLCPCB Part #
C395920
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 630V 7 7.62mm 7P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS