DB2ERC-3.81-8P-GY
MFR.Part #
DB2ERC-3.81-8P-GY
JLCPCB Part #
C430338
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x8P 3.81mm 320V 8 8P Board Side/Socket - Closed 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS