DB2ERC-3.81-17P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-3.81-17P-GN
JLCPCB Part #
C430372
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 17 17P 1x17P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS