DB2ERC-3.81-11P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERC-3.81-11P-GN
JLCPCB Part #
C395724
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 1x11P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS