DB2ERC-3.5-9P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-3.5-9P-GN
JLCPCB Part #
C430560
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 3.5mm 300V 8A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS