DB2EK-7.62-9P-GN-S
MFR.Part #
DB2EK-7.62-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C2938973
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1kV 1x9P 2.5 7.62mm 9 9P Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Top Entry P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS