DB2EK-3.81-22P-GN-S
MFR.Part #
DB2EK-3.81-22P-GN-S
JLCPCB Part #
C430381
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x22P 22 22P 3.81mm 320V 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS