DB2EK-3.81-10P-GY
MFR.Part #
DB2EK-3.81-10P-GY
JLCPCB Part #
C430346
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 16~28 1x10P 3.81mm 300V 8A Male Plug Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS