DB2EKRP-3.81-12P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EKRP-3.81-12P-GN-S
JLCPCB Part #
C2938691
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 16~28 1x12P 3.81mm 320V 8A Female Plug Green Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS