DB2EKM-7.62-6P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKM-7.62-6P-GN-S
JLCPCB Part #
C430647
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x6P 2.5 300V 6 6P 7.62mm Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Top Entry P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS