DB2EKD-3.81-6P-GN
MFR.Part #
DB2EKD-3.81-6P-GN
JLCPCB Part #
C2924446
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x6P 3.81mm 320V 6 6P 8A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS