DB2EKB-3.81-11P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKB-3.81-11P-GN-S
JLCPCB Part #
C430392
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 11 11P 16~28 1x11P 3.81mm 320V 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS