DB2EKBM-5.08-11P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKBM-5.08-11P-GN-S
JLCPCB Part #
C881700
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 12~28 15A 1x11P 2.5 300V 5.08mm Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS