DB2EKBM-3.81-6P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKBM-3.81-6P-GN-S
JLCPCB Part #
C5253107
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x6P 3.81mm 320V 6 6P 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS