DB2EKBM-3.81-5P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKBM-3.81-5P-GN-S
JLCPCB Part #
C5253106
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x5P 3.81mm 320V 5 5P 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS