DB2EKBM-3.5-3P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKBM-3.5-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C5253082
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x3P 3 3.5mm 320V 3P 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS