DB2EKA-7.62-10P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKA-7.62-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C2938977
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~28 15A 1x10P 2.5 300V 7.62mm Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Terminal (M3) P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS