DB2EKAM-3.81-7P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKAM-3.81-7P-GN-S
JLCPCB Part #
C5253097
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x7P 3.81mm 320V 7 7P 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS