DB2EB-3.81-7P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EB-3.81-7P-GN
JLCPCB Part #
C5189074
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Board Side/Plug Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS